Listopad 2010

I'll always remember you

29. listopadu 2010 v 17:16 | TheMileynka |  PÍSNÍČKY

Soundtracky HM

29. listopadu 2010 v 16:33 | TheMileynka
2006:
 • Hannah Montana
 • Hannah Montana: Holiday Edition
 • Hannah Montana: Special Edition
2007:
 • Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus
 • Hannah Montana 2: Rockstar Edition
 • Hannah Montana 2: Non-Stop Dance Party
2008:
 • Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert
 • Hannah Montana: Hits Remixed
2009:
 • Hannah Montana: The Movie
 • Hannah Montana 3

Filmy o HM

29. listopadu 2010 v 16:32 | TheMileynkaHannah Montana & Miley Cyrus : The Best of Both Worlds Concert

Hannah Montana & Miley Cyrus : The Best of Both Worlds Concert je hudební dokumentární film od Walt Disney Pictures uvedený v Disney Digital 3-D. Disney oznámil, že film byl natáčen v mnoha městech a ke shlédnutí je třeba 3-D brýlí.
V premiérovém víkendu, 1. - 3. února 2008, film vydělal 29 milliónů dolarů. Byl to film číslo jedna tohoto víkendu. Premiéru měl pouze ve 638 kinech, a vydělal rekordních 42,000 miliónů dolarů za jedno kino. Měl rekord za nejvyšší výdělek 3-D filmu za jeden víkend a rekord pro nejvyšší výdělek za Super Bowl víkend.

Hannah Montana: The Movie

Hannah Montana: The Movie je filmová adaptace na americký sitcom Hannah Montana. Natáčení začalo v dubnu 2008, zvláštně v Columbii, v Tennessee a v Los Angeles, v Kalifornii a dokončen byl v červnu 2008. Film byl zveřejněn 10. dubna 2009 v USA a Kanadě.

vedlejší postavy

29. listopadu 2010 v 16:31 | TheMileynka

Vedlejší postavy

Amber a Ashley

Amber Addison (Shanica Knowles) a Ashley DeWitt (Anna Maria Perez de Taglé) jsou spolužačky a úhlavní rivalky. Jsou to typické školní divy, velmi oblíbené mezi svými vrstevníky a zajištěné penězi svých rodičů. Amber a Ashley jsou ironicky velkými fanoušky Hanny Montany, ale Miley opovrhují. Dívky se poprvé objevily v pilotním díle a od té doby se objevily v celkem 12 epizodách, ale ve třetí sezóně se objevily zatím jen jednou.
Amber je v jejich dvojici tou hlavní; Ashley ji poslouchá na slovo. Amber je editorem školní ročenky, vynikající zpěvačkou a je první ve třídě, kdo získal platný řidičský průkaz. Amber si také dobře vede i ve škole, protože od ní Ashley často opisuje. Obě se snažily získat post vedoucí roztleskávačky, ale selhaly. Ashley tvrdí, že je to proto, že je "moc hezká." Obě jsou nepřátelské vůči Miley a Lilly, vyhodily je ke stolu looserů na obědě a umístily je na konec jejich každoročně vydávaném "seznamu nejvíc cool lidí", na kterém jsou uvedeny jména všech spolužáků, seřazených od nejvíc cool lidí.
V epizodě "Moje dobrá stránka" Miley s Lilly plánuje ztrapnit Amber v živém vysílání, protože si myslí, že si to zaslouží. Miley (jako Hannah) má následně v zákulisí s Amber první vážný rozhovor a dozvídá se, že když byla Amber mladší, tak se stala terčem šikany a posměchu. Miley jí začne být líto a Amber jí slibuje, že se stane lepším člověkem.
V epizodě "Bolavé přebolavé srdce" se Amber a Ashley snaží stát kamarádkami Miley, protože začne chodit s Jakem Ryanem. Tím Miley získá další důvod, proč neprozrazovat své tajemství, Ashley a Amber se s ní snažily spřátelit jen ze svých sobeckých důvodů.
Kdykoli Amber a Ashley řeknou něco ve stejnou dobu, řeknou "Oooo, tsss!" a dotknou se prsty. Toto gesto je pro ně už typické a Miley s Lilly ho přímo nesnášejí. V pilotnéím díle ho na konci udělají taky jako výsměch Amber a Ashley. Později ho chtějí udělat znovu, ale nakonec se rozhodnou, že potřebují nějaký jiný pozdrav. V epizodě "Je to svět manekýn" chtěla Roxy toto gesto udělat s Robby Rayem, ale ten to odmítl.
Amber a Ashley se obejvily v "Lilly, chceš znát tajemství?", "Maskotí láska", "Toto svědí", "Nový kluk ve škole", "Přijela slečna Dolly", "Moje dobrá stránka", "Žaloba místo lásky", "Bolavé přebolavé srdce", "Když si přeješ být hvězdou", "Špatně zazpívaná píseň", "Žádný cukr, zlato", "Připravit, pozor, stůj."

Cooper

Pan Dontzig

Susan Stewart

Roxy

Jake Ryan

Členové rodiny

Stewartovi

"Mamaw" Ruthie Ray Stewart (Vicki Lawrance)
"Bubba" Joe Stewart byl manžel Ruthie a Robbyho otec. Moc o něm nevíme, jenom to, že měl měl velké uši a on a Ruthie spolu začali chodit po školním tanci. Pravděpodobně již zemřel, protože se o něm mluví v minulém čase.
Babička Ruby (Margo Martindale) je Jacksonova a Mileyina babička z matčiny strany. Je jen zřídkakdy zmiňovány v seriích, ačkoli Robby říká, že chodí hrát bingo. V Hannah Montana: The Movie Ruby slaví narozeniny a pro Robbyho je to důvod, proč zůstat se svou rodinu v Tennessee na dva týdny. Ruby pomáhá Miley učit se o důležitosti rodiny a věrnosti sobě sama.
Teta Dolly (Dolly Parton)
Strýc Earl (David Koechner)
Luann Stewart (Miley Cyrus)
Bobby Ray Stewart (Billy Ray Cyrus) je Robbyho identický bratranec z Tennessee a otec Luann. Stejně jako jeho dcera mluví jižanským přízvukem. Také dělá domácí karamelky.
Derek je Jacksonův a Mileyin bratranec. Objevil se v Hannah Montana: The Movie, kde choval fretku.

Truscottovi

Lillyin otec je účetní. V epizodě "Je to svět manekýn" si Lilly stěžuje, že k narozeninám dostala jen dluhopis, který Lilly vidí jako naprosto bezcenný, protože ho nemůže utratit. I když jsou s její matkou odděleni, je známo, že s Lilly tráví svůj čas a pravidelně ji nutí k dělání práce do školy. Lilly říká, že je velmi náchylný ke zraněním zad.
Heather Truscott (Heather Locklear) je matka Lilly. Poprvé se objevila na schůzi rodičů, která se konala u Stewartů doma v epiozdě "Matka Lilly to rozjela." Šla na rande s Robbym, ale vše se zvrtlo, když nenechala Robbyho zaplatit celou útratu. Miley ji popsala jako "upjatou", a Lilly s ní nakonec musela souhlasit. Poté se s Robbym usmířila, ale na další rande nešli. Heather se také účastnila konceru Hanny oblečná jako matka Loly Luftnagle. Před touto epizodou, koupila Lilly příšerné brýle, které byla později Lilly nucena nosit.
Lillyin bratr je poprvé zmíněn v epizodě "Miley dej si žvýkačku." Později, ale Lilly popírá, že má bratra, v epizodě "Would I Lie To You Lilly?" Asi je to pravděpodobně nevlastní bratr, který má křečka. Jiní sourozenci nebyli v seriálu zmíněni.
Dědu Lilly přejel školní autobus. V epizodě "Přijela slečna Dolly", Lilly říká, že mu ho ředitel Fisher připomíná.
Druzí prarodiče Lilly jsou cítít po ovesné kaši a Lilly říká, že její otec ji vždycky donutí umýt babičku psím obličejem.

Okenovi

Nancy Oken je Oliverova matka. i když nebyla nikdy viděna, často jsou jí připisovány mužské vlastnosti. Někdy , jak mluví mužským hlasem, když je naštvaná. Když Oliverovi zemřela rybička, spláchla ji do záchoda, říkajíc "Překonej to Olivere, je to jen smrdutá ryba." Pracuje jako policistka, než byla povýšena na detektiva. Dělá domácí maso.
Oliverův táta je velice ochranářský a na parkovišti Olivera ještě pořád drží za ruku.
Oliverův bratr miluje chození do Udělej si losa. Je pravděpodobně mladší než Oliver, ale to nikdy nebylo řečeno.

Postavy ze školy

Studenti

Johnny Collins je spolužákem Miley, který se objevil v pilotní epizodě. Miley do něj zamilovala, ale bála se s ním mluvit. Johnny je fanouškem Hanny Montany, a dostal její autogram na koncertě v Los Angeles. Řekne jí, ať tam napíše Johnnymu, ale tvrdí, že Johnny je jeho malý bratr. Johnny se pak neobjeví až do konce druhé sezóny v epizodě "Na téhle schůzce jsme společně." Dva roky se neukázal, protože chodil do školy v Arizoně. Rico Johnyho nazval "pudlím kamarádem" jako narážka na jeho kudrnaté afro. Zřejmě pochází z bohaté rodiny, protože si koupil večeři s Hannou Montanou za 19.000 dolarů na charitativní aukci.
Chad (Kyle Kaplan) je spolužák Miley, Lilly a Olivera. V epizodě "Miley, dej si žvýkačku" má Oliver spor s Chadem, který končí tak, že mu Chad přilepí žvýkačku na ruku, o které si Oliver myslí, že mu jí políbila Hannah (ve skutečnosti to byl pes). Později, když se zasekla Chadovi skříňka, Oliver mu ji odmítá pomoct otevřít. Chad později nalepí další kus žvýkačky na fotku Hanny, kterou má Oliver ve skříňce. Chad se také objeví v epizodě "Maskotí láska", kde si stěžuje, že mu Pirát Pete blokuje jeho výhled na roztleskávačky.
Heather (Gina DeVivo) je skateboardová konkurentka Lilly. Už Lilly v soutěži několikrát porazila, a neustále se kvůli tomu Lilly posmívá. Její parťačka je kamarádka Kim (Destiny Edmond).
Rachel (Summer Bishil) je spolužačka Miley a Jakea ze španělské třídy. Ona a Jake Ryan spolu začnou chodit v epizodě "Přijela slečna Dolly", zrovna když se Miley odhodlala říci Jakovi co k němu cítí. V "Lidé, kteří používají lidi" se Jake a Rachel spolu rozešli.
"Lupíno" Danny (Jack Taylor) je spolužák Miley, který má velký problém s lupy. Byl šikanován "Drtičkou". Danny se objevil v epizodách "Nový kluk ve škole", "Přijela slečna Dolly", "Peníze za nic, provinění zdarma" "Školní rváč", "Moje dobrá stránka."
Sarah (Morgan York)
Thor (Andrew Caldwell)
Max (Teo Olivares)
Joannie Palumbo (Hayley Chase)
Todd (Patrick Ryan Anderson)
Gabe Lammatti (Chris Zylka) je studentem Seaview High. Sarah s ním jde v epizodě "Žaloba místo lásky." V epizodě "Knock Knock Knockin on Jackson's Head" se zeptal Miley, jestli s ním půjde na rande, ale Jackson to překazil. V epizodě "Promma Mia" se ho Miley zoufale snaží přinutit, aby ji pozval na juniorský maturitní ples, ale nemůže, protože už pozval někoho jiného.

Ostatní postavy

Skutečné celebrity zosobněny sebe samým

Prominenti

Postavy z jiných seriálů

Skutečné celebrity zosobněny někým jiným


Obsazení

29. listopadu 2010 v 16:29

V hlavních rolích

 • Miley Cyrus - Miley Stewart/Hannah Montana
 • Emily Osment - Lilly Truscott/Lola Luftnagle
 • Mitchel Musso - Oliver Oken/Mike Stanley III
 • Jason Earles - Jackson Stewart
 • Billy Ray Cyrus - Robby Ray Stewart
 • Moises Arias - Rico Suave(v první sérii jako vedlejší role, od druhé série patří mezi hlavní role)

Dále hrají

 • Brooke Shields: Susan Stewart, matka Miley a Jacksona
 • Shanica Knowles - Amber Addison
 • Anna Maria Perez de Tagle - Ashley Dewitt
 • Romi Dames - Traci Van Horn
 • Hayley Chase - Joannie Palumbo
 • Dolly Parton - teta Dolly
 • Vicki Lawrance - Mamaw Ruthie Ray Stewart
 • Frances Callier - Roxy
 • Cody Linley - Jake Ryan
 • Selena Gomez - Mikayla
 • Morgan York - Sarah
 • Noah Cyrus - malá holčička (je to malá role, ale objevuje se často)
 • Erin Matthews - Karen Kunkle
 • Paul Vogt - Albert Dontzig
 • Lisa Arch - Liza (fotografka)
 • Andre Kinney - Cooper
 • Teo Olivares - Max
 • Andrew Caldwell - Thor
 • Michale Kagan - Colin Lasetter
 • Greg Baker - Pan Corelli

Úvodní znělka

29. listopadu 2010 v 16:27 | TheMileynka

Úvodní znělka

Úvodní píseň Hanny Montany je "The Best of Both Worlds" byla napsána Matthewem Gerrardem a Robbiem Nevilem, produkována Gerrardem a poprvé zazpívána Miley Cyrus (jako Hannah Montana). John Carta složil pro píseň hudbu. Slova písně popisují základní myšlenku TV sérií.
Plně dlouhá verze, která má délku 2 minuty a 54 sekund, byla zahrnuta do soundtracku seriálu, vydaném v říjnu 2006. Pro TV verzi jakožto úvodní znělku, která trvá pouze 50 sekund, byly použity pouze první dvě a dvě poslední sloky.
"Just Like You" a "The Other Side of Me" byly původně testovány pro úvodní znělku, předtím než byla vybrána "The Best of Both Worlds".
Pro třetí sérii, byla použita nové verze úvodní znělky. Hrající píseň je nová zremixovaná verze The Best of Both Worlds, která byla původně nahrána pro Hannah Montana: The Movie (a také se v něm objevila)

Produkce HM

29. listopadu 2010 v 16:27 | TheMileynka |  NOVINKY

Produkce

Seriál vytvořil Michael Poryes, který byl pověřen spoluprácí na výrobě a také spoluvytvářel další hit Disney Channel Original Series That's So Raven. Seriál produkoval I'ts a Laugh Productions, Inc., ve spolupráci s Disney. Natáčen byl v Tribune Studios v Hollywoodu, v Kalifornii.
Nápad pro tento seriál byl založený na epizodě "Goin' Hollywood", již zmiňovaného seriálu That's So Raven a měla být pilotní epizodou pro sitcom nazvaný Better Days, který měl být o dětské hvězdě stejnojmenné populární TV show, která se snaží chodit do normální školy. Tento nápad byl později použit pro epizodu "Nový kluk ve škole". Další názvy seriálu, o nichž se uvažovalo byly The Secret Life Of Zoe Stewart, Popstar life! a Alexis Texas. Finalista American Juniors Jordan McCoy a popová a R&B zpěvačka JoJo (která nabídku na roli odmítla) vybírali představitelku pro roli Zoe Stewart. Miley Cyrus se nejdříve ucházela o roli "nejlepší kamarádky" Lilly Romero, později změněné na Lilly Truscott, ale mysleli jsi, že by byla lepší pro hlavní roli, a tak zkusila casting na roli Zoe Stewart/Hannah Montana. Zoe Stewart byla později změněna na Chloe Stewart, změněnou na Miley, když získala roli. Jména Hannah Montana byla také mnohokrát změněna. Tři předcházející jména byla Anna Cabana, Samantha York a Alexis Texas.
V prosinci 2006 Disney oznámil, že plánuje vydat produkty související s Hannah Montana, mimo jiné např. oblečení, šperky a panenky ve vybraných prodejnách. Play Along Toys vydalo Hannah Montana módní panenky, zpívající panenky a panenku Miley Stewart a další zboží v srpnu 2007. Více Hannah panenek bylo vydáno v listopadu, společně s Lilly, Oliverem a později Jakem Ryanem panenkami. Staly se jedněmi z nejvíce populárních vánočních hraček v roce 2007. Nedlouho poté byla potvrzena přinejmenším alespoň jedna další série Hannah Montana na Disney Channel. Natáčení druhé série započalo v prosinci. Nová série měla premiéru v dubnu v roce 2007, kde je již Miley na střední škole. Při vypuštění High School Musical 2 Extended Edition, Jason Earles potvrdil, že natáčení druhé série bylo dokončeno.
Podle Daily Dispatch, přitáhly TV série v roce 2008 k obrazovkám 200 miliónů diváků. "Kdyby byli diváci Miley zemí, byli by pátou největší národností na zemi, hned po Brazílii". Od února 2008, začala být licence na seriál velmi důležitá, takže Disney svolal mezinárodní setkání k diskuzi o budoucnosti seriálu. Všechny obchodní segmenty byly na setkání reprezentovány.Miley /hannah montana serial

29. listopadu 2010 v 16:26 | TheMileynka |  NOVINKY
Hannah Montana
ŽánrTeen sitcom/Rodinný
NámětMichael Poryes
Richard Correll
Barry O'Brien
HrajíMiley Cyrus
Emily Osment
Mitchel Musso
Jason Earles
Billy Ray Cyrus
Moises Arias (2+)
Úvodní znělka"The Best of Both Worlds Movie Mix" (3+)
Skladatel(é)
znělky
Matthew Gerrard
Robbie Nevil
Země původuUSA Spojené Státy
Jazyk(y)anglický
Počet epizod92 (Seznam epizod)
Produkce
Vedoucí
výrobce(i)
Steven Peterman
Michael Poryes
KameraVideo-záznam, multi-kamera
Doba jednoho dílu23-24 minut
Produkční 
společnost(i)
It's a Laugh Productions
Michael Poryes Productions
Disney Channel Original Productions
Televize
KanálDisney Channel (USA)
Disney Channel (ČR)
Formát obrazu480i (SD), 720p (HDTV, série 4)
Poprvé vysíláno24. března 2006 - současnost
Externí odkazy
Oficiální stránka
Hannah Montana na CSFD.cz
Hannah Montana je americký

O Hannah Montana

29. listopadu 2010 v 16:22 | TheMileynka |  NOVINKY
Hannah Montana je Americký televizní seriál  nominovaný na cenu Emmy, který se začal vysílat 24. března 2006 na Disney Channel. Seriál se zaměřuje na život dívky žijící dvojím životem: přes den je průměrnou dospívající dívkou Miley Stewart (hraje ji Miley Cyrus) a v noci je mladou popovou hvězdou Hannah Montana. Svou identitu musí ukrývat před veřejností, kromě jejích nejbližších přátel a rodiny.
Třetí série měla na Disney Channel premiéru 2. listopadu 2008 a její nové díly se stále vysílají. Dne 10.dubna2009 měl ve Spojených státech premiéru film Hannah Montana: The Movie.
Čtvrtá a poslední série seriálu Hannah Montana (uváděná jako Hannah Montana: Forever) byla poprvé vysílána na americkém Disney Channel 11. července 2010. Natáčení začalo 18. ledna 2010 a bylo ukončeno 14. května. Toto je jediná série, která je natočena v HD (720p), formát 16:9. Ve čtvrté sérii již Mitchel Musso nepatří mezi hlavní postavy, ale v seriálu by se měl ještě několikrát objevit. V Česku se ,podle oficiálních zdrojů, "Hannah Montana: Navěky" bude vysílat poprvé 18. září 2010 na českém Disney Channel.

Autogramy

27. listopadu 2010 v 18:52 | TheMileynka |  NOVINKY
Obrazek